Založit webové stránky nebo eShop

STARTOVNÍ LISTINA

Startovní listina pro rok 2017 (ke dni ): 

 

Startující v kategorii  IPO 3

Psovod: Jméno psa: Složené zkoušky:
Dominika Vítková  Ary Norje ZM, ZVV2, IPO3, VPG3, BH, ZPO1, ZZO3, APr1, UPr1
    Radim Bořuta     Janek Ambra Professional     IPO3
Šimona Drábková Aša Rozivoj  ZM,IPO-V,IPO1
     
     

 

Startující v kategorii  SPr 1

Psovod: Jméno psa: Složené zkoušky:
Zuzana Fialová Anthony Hop Skins Zamunda ZZO,ZZO1, BH, ZOP, OB-Z
Renata Zelyczová     Agent Spock Dizzy Shark  ZZO, ZZO1, ZM, ZOP, ZPU-1, BH, Upr1, UPr2, UPr3, APr1
Ing.Šárka Boučková Desire Work Bohemia Patrix ZZO, BH, ZM,ZVV1,IPO VO,ZZO1,FPr1,IPO1,F1,DwD1,MD1, SPr1,IPO2

Startující v kategorii  UPr 1

Psovod: Jméno psa: Složené zkoušky:
Petra Zimová Hakim Želečský hrádek    ZZO, ZOP, BH, ZZO1, UPr1
  Nikola Kořínková     Josefinna Jessie Hafkins ZZO, BH, UPr1
  Ing.Vladimír Žaža    Alchemist´s Amulet Nica Bohemica ZOP, ZPU-1, ZZO, ZZO1, ZM, BH, FPr1,, FPr2, IPO-VO
Saša Křivohlavá My Free Man van de Hartenhoeve ZVOP, ZZO, BH, ZZO1, OB-Z, OB1, OB2, OB3,
     
     

Startující v kategorii  FPr 1

Psovod: Jméno psa: Složené zkoušky:
Petra Zimová Hakim Želečcký hrádek ZZO, ZOP, BH, ZZO1, UPr1
Eva Kmochová Kasiopea Keissy Hafkins BH, ZZO,ZOP, ZPU-1,OB-Z, ZVOP, NWNZ, NWUZ
Ing. Vladimír Žaža Alchemist´s Amulet Nica Bohemica ZOP, ZPU-1, ZZO, ZZO1, ZM, BH, FPr1, FPr2, IPO-VO
Jana Urbanová     Buddy od Dupíků LA1, LA2, LA3, A3CH, ZZO, ZZO1, OBZ, OB1, ZZZ, ZZP1, ZOP, ZPU-1, BH, FPr1, zkouška canisterapeutického psa
     
     
     
     

Startující v kategorii  ZZO 1

Psovod: Jméno psa: Složené zkoušky:
Pavla Kamrádová Caccao IN Unis Kynopolis ZZO, ZOP, HtM1, MD1, MD2, F1, DwD1, DwD2, OB-Z, ZVOP
Pavla Kamrádová Panthera Rubínová srdce ZZO,ZZO1,ZOP, BH, MD1, MD2, HtM1, HtM2, HtM3, F1, F2,F3, DwD1, DwD2, DwD3, OB-Z, OB1,OB2, ZVOP
Simona Šedivá Tequila Aibara  ZOP, BH, ZZO1
Renata Zelyczová Helios Lusika ZOP, ZZO, BH, ZPU-1, STPr1,STPr2, STPr3, SPr1, SPr2, SPr3, ZM, ZVV1, APr1, APr2, APr3, ZZO1, UPr1, UPr2, UPr3
Alice Wludyková Jacqueline Alkyra     BH, FPr1, ZZO1, RH-FLE, ZZZ, OB-Z, OB1
Šárka Stanovská     Beruška z Vlčí chaloupky ZZO, ZOP, ZZO1, BH, ZVOP, HWT, CT zkouška
Pavel Bárta    Kingsley Kiwi Zagato     ZZO
Jana Urbanová      Athos z Keblických strání ZZO, ZZO1ZM,ZOP,ZPU-1,BH,ZVOP,OB-Z,OB1,OB2,ZZZ,ZTV1,ZZP1,LA1,LA2
     
     
     
     
     

 

Startující v doprovodném závodě v kategorii  ZZO

Psovod: Jméno psa: Složené zkoušky:
Helena Votavová Brownie Bella Calista Paradise ZVOP, ZZO
Božena Palfiová         Akim ze Sedmihůrek     ZZO, ZOP, BH, ZM
Denisa Smigová      Creamy Nimzi Royal Fellow     BH, OBZ, OB1, StPr1, ZOP, ZVOP
Stanislava Balogová Get In The Ring of Dashing Down      LA1,LA2,BH
Simona Šedivá     Ikona Brown Aibara     ZZO, ZOP, ZPU-1, FPr1, StPr1
Štěpán Šindelář     Alf z trnitých akátů    ZOP
     
     
     
     
     

 

TOPlist